Reklamné oznámenie
obuv pre všetky vekové kategóriehttps://www.e-fashion.skeShop obsahuje najmodernejšiu obuv pre všetky vekové kategórie s obrovským výberom
Maj vlastné webové stránky!https://www.pageride.comMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S PageRide ich môžete mať aj Vy.
ENERGO SYSTEM SK, s.r.o. https://www.energo-system.skelektromontáže , veľkoobchod elektroinštalačný materiál

O projekte OWNER-ID

Owner-ID je nová služba, vylepšujúca rôzne varianty " strát a nálezov". Je založená na identifikácii vlastníka za pomoci vlastníckeho identifikačného kódu - owner-ID. Identifikačný kód je rad čísel a písmen, ktorý je pre každého iný a je vytlačený na samolepiacej etikete, nazývanej marker, spolu s URL adresou služby. Klient - užívateľ služby je registrovaný pod svojim kódom v jedinej centrálnej databáze, ktorá je neverejná. Jediný, kto pozná klienta podľa ID je administrátor služby. Marker s identifikačným kódom sa nalepí na osobné predmety ako kľúče, batožina, školské pomôcky, elektronika, alebo aj na obojky domácich zvierat. V prípade straty nálezca kontaktuje cez web www.owner-id.net administrátora a ten následne oznámi nález a ďalšie informácie vlastníkovi- klientovi. Služba teda zabezpečuje návratnosť vlastníctva a eliminuje problémy s vyhľadávaním majiteľa či hľadaním predmetu na rôznych miestach, kde nálezy bývajú odovzdávané a uschované.

Projekt vznikol na Slovesku a bude rozšírený aj do iných krajín.